Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Superfredag (3-13 år)

15 nov, 2024 @ 17:15 - 19:00

Rolika saker som händer för åldrarna 3-13 år varannan fredag!

 

MinidaX (kl. 17.20-18.50) är för dig mellan 3-6 år där vi pysslar, leker, sjunger och lär oss mer om Jesus och bibeln. Vi träffas i Barnvåningen på 4:e plan. Hoppas du vill vara med!

Välkommen till FredaX (kl. 17.15-19) du i förskoleklass till årskurs 4. På FredaX har vi en samling, vi lär känna Jesus mer, har olika intressegrupper, får gemenskap, vi skrattar samt fikar tillsammans.

Killgrupp för dig i årskurs 5-7 (kl. 17.15-19). Killgruppen kostar 300kr/ termin och då ingår nästan alla saker vi hittar på. De olika aktiviteterna kan vara allt från discgolf till bowling till HopnPop till sport. Häng på!

Tjejgrupp för dig i årskurs 5-7 (kl. 17.15-19) nere i Källarplanet. På tjejgruppen pratar vi kring livets olika frågor, leker, bakar, ber, umgås och hittar på roliga saker tillsammans.

Details

Date:
15 nov, 2024
Time:
17:15 - 19:00
Vi använder cookies för att säkerställa att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår webbplats. Om du fortsätter att använda den här sidan kommer vi att anta att du är nöjd med det.